Медіа-група «Our Ua» — співпрацюємо з рекламодавцями

Медіа-група «Our Ua» — співпрацюємо з рекламодавцями

Раді Вас вітати на нашому сайті.

Ми створили кілька проектів, спрямованих на жіночу аудиторію і не тільки; на фахівців в галузі сільського господарства, і технічно просунуту молодь; споживачів інформації новинних ресурсів; а також автомобілістів; для тих хто будує своїми руками; для людей пов’язаних з перукарським мистецтвом; поціновувачів моди і стилю.

Медіа-група «Our Ua» на сьогоднішній день керує рядом спеціалізованих проектів — тематичних сайтів і інформаційних порталів. Додайте свою інформацію про послуги вашої компанії, відгук про сайт або товар на один або кілька наших проектів і отримуйте більше відвідувачів і дзвінків.

Співпрацюємо з рекламодавцями

На сьогоднішній день Медіа-група «Our Ua» управляє рядом спеціалізованих проектів — тематичних порталів і соціальних мереж !!!.

Принципи діяльності Two Group

  • професіоналізм — ми професійно і швидко розміщуємо Ваші статті на обраному нашому проекті
  • швидкість і досконалість — ми йдемо в ногу з часом — тому на наших сайтах завжди свіжий і цікавий контент
  • партнерство — ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві як з великими рекламними агентствами, так і з приватними клієнтами
  • конфіденційність — будь-яка комерційна і приватна інформація є конфіденційною інформацією і не підлягає розголошенню, ні за яких обставин

Де б Ви не знаходилися

Додайте свою інформацію про послуги вашої компанії, відгук про сайт або товар на один або кілька наших проектів і отримуйте більше відвідувачів і дзвінків.

Будьте поруч з нами !!!!!

Ми із задоволенням пропонуємо рекламодавцям розміщення Ваших статей на наших проектах.

Рекламна новина або стаття про продукцію, акції або заходах — ідеальний варіант донести інформацію у вигідному для замовника ракурсі.

Читайте также:  Размещение статей сo ссылками на Сова

Приймаємо заявки на розміщення тематичних статей в нашому журналі. Бажано надсилати оригінальні матеріали з Вашими посиланнями (не більше 3 шт).

Ваша компанія може додати необмежену кількість своїх статей з посиланнями на один або кілька наших сайтів.

Заявки надсилайте на нашу поштову адресу. Дивіться на сторінці контактів.

Ми готові до співпраці!

У Вас є що прорекламувати? Тоді у нас є де розмістити Ваші статті і тексти з посиланнями на Ваш сайт. Все що потрібно зробити — написати нам. Ми зв’яжемося з Вами і уточнимо деталі, а далі … Можете заплатити нам навіть після розміщення Ваших статей.

Пишіть — нам буде цікаво співпрацювати з Вами. Будь ласка, викладіть суть Вашої пропозиції на нашу поштову скриньку: info@media-group.pp.ua

Або заходьте на наш офіційний сайт: Медіа-група «Our Ua»

Об авторе

Ксения Ивановна

Пишем всегда свежие материалы по теме вязания на спицах. Следите за нашими соц. группами. Подписывайтесь.

Просмотреть все сообщения

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × один =